Кошик
10 відгуків
+380 (66) 085-23-24
+380 (96) 402-73-06
+380 (44) 457-19-43
Polysafe Ecomax колекція травмобезопасных, антиковзні пвх покриттів (лінолеуму) від Англійської фабрики Polyflor яка поєднує в собі стійкість до ковзання і довговічність протягом багатьох років використання. Доступныа в 12 свіжих і комерційно популярних кольорах, серія відрізняється традиційним декором із захисними вкрапленнями у вінілі з карбіду кремнію, оксиду алюмінію і кварцового піску, щоб створити безпечні інтер'єри в комерційних або житлових приміщеннях.
Идеально подходит для зон с очень интенсивным движением, где существует высокие риски утечки воды и других жидкостей и загрязнителей в коммерческих и жилых помещениях, таких как туалеты, бары, прачечные медицинские палаты, классные комнаты, дошкольные учреждения . Типичные зоны установки находятся в сфере образования, здравоохранения, социального жилья, досуга и коммерческих офисов.
Polysafe Ecomax полностью соответствует рекомендациям HSE & UK Slip Group и отвечает требованиям Европейского стандарта по безопасности напольных покрытий - EN 13845, класс ESf
Polysafe Ecomax досягає екологічного профілю BRE Global Generic A + безпечних для підлогових покриттів в таких основних галузях, як охорона здоров'я, освіта.
Polysafe Ecomax на 100% придатний для повторного використання за схемою Recofloor і містить 25% переробленого матеріалу.

Polyflor Polysafe Ecomax

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner